Sport 07.12.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:30.

KUP SVETI NIKOLA VARAŽDIN: Lana zlatna Nino brončani

Na nedavno održanom karate prvenstvu Kupu Sveti Nikola Varaždin 2015. KK Mala Subotica bila je najbolja ekipa osvojivši 17 medalja. Među osvajačima medalja su i izuzetno talentirani karatisti braća Nino i Lana Blagus iz Hodošana okitili su se novim odličjima i uvelike su pridonijeli da je njihov klub bio najbolji na prvenstvu. Tako je Lana Blagus pobijedila u svih 5 borbi u kategoriji mlađih učenica-28kg. te osvojila zlato, dok je njezin brat Nino u hrabrim borbama učenika-30 kg. izborio brončanu medalju. Uz Lanu Zlatnu Medalju osvojili su još Maria Murković, Mihael Sirc, Dominik Murković, Nika Žerjav, Luka Sokač i Paulina Magdalenić, Srebrene medalje osvojili su : Matija Markač, Sven Strahija, Sara Novak, Ana Filipović i Paola Horvat dok su brončani uz Nina bili Ema Kovačić, Dora Slamek, Nika Žerjav, Dilan Krnjak.