Nogomet 30.10.2017. 15:14. Zadnja izmjena: 30.10.2017. 16:40.

11. kolo

3. HNL-ISTOK: Međimurci deklasirali Varaždince

VARTEKS 0

MEĐIMURJE 4

Varaždin - stadion Slobode. Gledatelja: 100. Sudac: Bednjanec (Slavonski Brod). Strijelci: 0:1 Munivrana (21), 0:2 Škvorc (41), 0:3 Marcijuš (53), 0:4 Škvorc (85).

MEĐIMURJE: Galoši, Pajić, Režić, Branilović, Antonović, Hlišć (65. Sabol), Šimunić (70. Malenović), Conjar, Munivrana (70. Šarić), Škvorc, Marcijuš. Trener Matija Kristić

Težak teren i loši vremenski uvjeti nisu bili prepreka da u lokalnom derbiju Čakovčani zabilježe uvjerljivu pobjedu. Ovaj su put odigrali svih 90 minuta prema dogovoru, bez greške u obrani i efikasno u napadu, što je vidljivo iz konačnog rezultata. Koji pak je prema viđenome mogao biti još uvjerljiviji. Već u prvih 45 minuta bilo je mnogo toga jasno oko pobjednika, jer uz dobru igru i dva pogotka bilo je još prilika za uvjerljivije vodstvo. U drugom dijelu slično, još dva pogotka i nekoliko neiskorištenih prilika, dominacija i kontrola rezultata i igre. Domaći uz sve pokušaje nisu uspjeli opasnije ugroziti Galošija, tek jedna prilika što je bilo premalo za bolji dojam. • Za očekivati je da Čakovčani ponove to i u subotu kada su u 14 sati na SRC-u Mladosti domaćini ekipi Belišća.

Ostali rezultati: Slavija - Marsonia 2:1, Mladost - Bedem 2:4, Vukovar 1991 - BSK 1:4, Belišće - Slavonija 4:2, Osijek - Oriolik 1:0, Čepin - Bjelovar 3:0, Croatia Đakovo - Koprivnica 1:2.