Nogomet 09.06.2016. 12:29. Zadnja izmjena: 10.06.2016. 13:47.

Prijateljska nogometna utakmica u Goričanu

Veterani NK Trnave ugostili veteransku reprezentaciju Hrvatske

TRNAVA 1

VETERANSKA REPREZENTACIJA HRVATSKE 7

Goričan Igralište Gaj. Gledatelja 400. Sudac Klarić. Pomoćnici Filipić i Čižmešija.

Strijelci: 0:1 Mumlek (5), 0:2 Peternac (16), 0:3 Kastel (22), 0:4 Peternac (30), 0:5 Mumlek (33), 0:6 Peternac (61), 0:7 Peternac (63), 1:7 M. Horvat - Metalni (80)

NK TRNAVA: Jesenović, A.Blagus, L.Gudlin, Šavora, Katanec, R.Blagus, Mihoci, D.Gudlin, Mesarić, Horvat, Zorko, Vojvoda, Ribić, R.Mati, N.Mati, Jakšić, Vugrinec, Dominić

VETERANSKA REPREZENTACIJA HRVATSKE: Mađarić, Vincetić, Balajić, Kastel, Brnas, Mrzlečki, Župetić, Peternac, Mumlek, Sedlar, Čivrag, Vučić, Vrbanić, Margalić, Stražanac, Radić. Izbornik: Robert Uroić.

U sklopu obilježavanja 70. obljetnice NK-a "Trnava" veterani kluba koji su prvaci skupine istok ugostili su veteransku reprezentaciju Hrvatske te odigrali prijateljsku nogometnu utakmicu koja je završila visokom pobjedom gostiju.

U 10. minuti ispraćen gromoglasnim aplauzom oko 400 gledatelja koliko ih je prisustvovalo ovoj utakmici od aktivnog se igranja oprostio legenda "Trnave" Stjepan Horvat "Pepi" koji je od prijatelja primio poklone, a ispraćen je bio i prekrasnim mažoretkinjama općine Goričan.

Stjepan Horvat "Pepi" oprostio se od aktivnog igranja

Prvi dio utakmice završio je vodstvom reprezentacije od 5:0 da bi u nastavku postigli još dva pogotka, dok je domaćin u 80. minuti pogotkom Marka Horvata "Metalnog" postigao počasni pogodak koji je izazvao buru oduševljenja. Nakon utakmice druženje svih sudionika uz odličnu svirku Skandal benda trajalo je do kasnih sati. Organizacija ove utakmice bila je više nego odlična.