Ostalo 09.11.2019. 07:22. Zadnja izmjena: 09.11.2019. 07:22.

Međunarodni turnir

KARATE KLUB GLOBUS: 17 medalja Cupu Rudolfa Perešina

Nedavno je u Križu održan međunarodni karate turnir Cup Rudolf Perešin na kojem je nastupilo 508 natjecatelja iz 49 klubova i 6 država (Austrija, Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Slovačka, Makedonija, Slovenija). Karatisti Globusa iz Čakovca osvojili su17 medalja, od čega čak 11 zlatnih, 3 srebrne i 3 brončane medalje te bili drugi najuspješniji klub turnira u ukupnom poretku, te najbolji klub turnira u borbama.

Medalje su osvojili: 1.mjesto i zlatnu medalju osvojili su: Aida Trstenjak – učenice -32kg, Laura Strahija – učenice -44kg, Ema Marčec – kadetkinje -47kg, Sara Novak – juniorke +53kg, Tino Panić – ml.učenici -26kg, David Bermanec – ml.učenici -38kg, Petar Slukić – ml.učenici +38kg, Sven Strahija – ml.kadeti – 57kg, Lovro Farkaš – kadeti -57kg, Josip Slukić – kadeti -70kg, Luka Sokač – kadeti +70kg. Zatim, 2.mjesto i srebrnu medalju osvojili su: Nikola Topličanec – kadeti -52kg, Sara Novak – kadetkinje -54kg, Ana Filipović – kadetkinje +54kg, a 3.mjesto i brončanu medalju osvojili su: Tino Panić – ml.učenici -30kg, Aida Trstenjak – ml.kadetkinje -40kg, Laura Strahija – ml.kadetkinje -45kg, javljaju nam iz KK-a Globus.