Ostalo 11.10.2016. 14:17. Zadnja izmjena: 11.10.2016. 14:21.

Unatoč jakoj konkurenciji

Karate klub Mabuni Čakovec odličan na karate turniru Kup prijateljstva

Karate klub “Mabuni” Čakovec protekle je subote nastupio na jakom karate turniru “KUP PRIJATELJSTVA” u Velikom Bukovcu. Na turniru je nastupilo 50-ak natjecatelja i 6 klubova iz Republike Hrvatske. Karate klub “Mabuni” Čakovec nastupio je sa svoja 4 natjecatelja u karate borbama, vježbanju kata kao i u ekipno vježbi kata. Natjecatelji koji su predstavljali Karate klub “Mabuni” su: Borna Smolkovič, Julia Levačić-Tkalec, Leonardo Horvatić i Dominik Hranilović. U jakoj konkurenciji naših 4 natjecatelja vratilo se s turnira s nevjerojatnih 10 medalja. Borna Smolkovič osvojio je tri srebra; u katama, borbama i ekipnim katama. Julia Levačić-Tkalec osvojila je dva srebra; u katama i ekipnim katama. Leonardo Horvatić osvojio je dvije bronce, također u katama i ekipnim katama, dok je Dominik Hranilović uz dva srebra u katama i ekipnim katama u izuzetno teškim i napornim borbama osvojiopojedinačno zlato.

Uz četiri natjecatelja, i dva trenera iz KK “Mabuni” Čakovec imali su čast suditi na natjecanju. To su majstori: Vlado Brumec i Milan Čekunec. Karate klub “Mabuni” čestita svim natjecateljima na izuzetnim rezultatima, a posebno se zahvaljuje svim trenerima iz kluba koje predvodi Renato Novaković bez kojih ne bi bilo ovakvih vrhunskih rezultata. Uz ovakve rezultate, pozivamo sve osobe od 5 do 55 godina koje zanima ovaj plemeniti sport da nas dođu pogledati, ako žele trenirati, vježbati, svaki utorak i četvrtak od 19 sati do 21 sat u dvorani u MTC Centru. Ujedno se u to vrijeme vrši i upis novih članova.

Izvor: Stjepan Hranilović