Ostalo 10.05.2017. 16:08. Zadnja izmjena: 10.05.2017. 16:10.

Turnir

Karatisti Globusa osvojili pet zlata u Sisku

U subotu, 6. svibnja u Sportskoj dvorani Brezovica u Sisku održan je 6. po redu memorijalni karate turnir Igor Malek. Na natjecanju je nastupilo je 281 natjecatelj iz 33 kluba i 2 države (Bosna i Hercegovina, Hrvatska). Na turniru su uspješno nastupili i mladi karatisti Globusa iz Čakovca i osvojili ukupno 9 medalja, od čega 5 zlatnih, 2 srebrne i 2 brončane medalje. Tim rezultatom osvojen je i pehar za treće mjesto u ukupnom poretku klubova.

Medalje za Karate klub Globus su osvojili:

• 1. mjesto i zlatnu medalju osvojili su: Nika Žerjav – ml.kadetkinje -40kg, Nikola Topličanec – učenici -34kg, Kristian Topličanec – ml.kadeti -45kg, Josip Slukić – ml.kadeti -52kg i kadeti -52kg
  • 2. mjesto i srebrnu medalju osvojila je:  Emili Beti - učenice -40kg i ml.kadetkinje -40kg
  • 3. mjesto i brončanu medalju osvojili su:  Tea Lena Špoljarić - učenice -40kg, Lovro Farkaš – ml.kadeti -48kg

Natjecatelje su na natjecanju vodili treneri Mladen Vizinger i Dejan Slukić.