Ostalo 16.03.2016. 09:33. Zadnja izmjena: 16.03.2016. 09:37.

Pripreme za državno

Karatisti Male Subotice nastupili na 14. Karate festu u Virovitici

U sklopu priprema za državno prvenstvo mlađih kategorija, koje će se održati ovog vikenda u Čavlima kod Rijeke, karatisti Male Subotice su nastupili na 14. Karate festu u Virovitici. Osvojili su 12 medalja, a od toga 3 zlata, 4 srebra i 5 bronci.

• Zlata su osvojile djevojke: Nika Žerjav u kategoriji učenica do 32 kilograma, Lana Blagus u mlađim učenicama do 32 kilograma i Aida Trstenjak u mlađim učenicama do 28 kilograma.
  • Srebra su osvojili: Sven Strahija u mlađim učenicima do 34 kilograma, Aida Trstenjak u cicibankama kate, Laura Strahija u mlađim učenicama do 28 kilograma i Ema Marčec u učenicama do 32 kilograma.
  • Bronce su osvojili: Kimi Žerjav u cicibanima do 22 kilograma, Luka Furdi u cicibanima iznad 22 kilograma, Ana Filipović u mlađim kadetkinjama iznad 55 kilograma, Dora Slamek u mlađim kadetkinjama do 50 kilograma, Luka Sokač u učenicima do 46 kilograma te Maria Murković u kadetkinjama do 54 kilograma.

Na natjecanju su sudjelovali i Nino Blagus, Dominik Murković, Sara Novak, Filip Novak, Mihael Sirc i Timo Vlahek, ali nisu uspjeli izboriti medalju. 14.Karate fest je bio odlična priprema za nadolazeće državno prvenstvo na kojem očekujemo dobre rezultate. Natjecatelje su pratili: trener Tomislav Magdalenić, Filip Novak i Darko Novak.

Izvor: Ivica Žerjav