Ostalo 01.12.2016. 08:37. Zadnja izmjena: 01.12.2016. 11:02.

Uspjeh karatista

Karatistima Globusa petnaest medalja na Kupu sv. Nikole

U subotu, 23. studenog u dvorani Arena u Varaždinu održan je 12. međunarodni karate turnir Kup Svetog Nikole. Na vrlo kvalitetnom turniru za mlađe uzrasne kategorije (do 15 godina) ove je godine nastupilo 525 natjecatelja iz 57 klubova iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine. Na turniru su nastupili i mladi karatisti Globusa iz Čakovca i podružnice Karate centra Šenkovec (od kojih su mnogi nastupili po prvi pute te stekli dragocijeno iskustvo za buduće turnire). Na natjecanju je osvojeno 15 medalja, od čega 3 zlatne, 3 srebrne i 9 brončanih medalje.

Medalje za Karate klub Globus su osvojili:

• 1. mjesto i zlatnu medalju osvojili su:  Petar Slukić – cicibani +26kg, Lovro Farkaš – učenici -46kg, Josip Slukić – ml.kadeti -48kg
  • 2.mjesto i srebrnu medalju osvojili su: Goran Mihalković – ml.kadeti kate, Nika Žerjav – ml.kadetkinje -40kg,  Elena Kečkeš – kadetkinje -47kg
  • 3.mjesto i brončanu medalju osvojili su: Petar Slukić – cicibani kate, Ozren Grgić – ml.učenici kate, Matej Vidović – učenici kate, Leon Molnar – ml.kadeti kate, Nikola Novak – ml.kadeti kate, Filip Novak – ml.kadeti kate open, Stela Horvat – ml.kadetkinje kate open, Emili Beti – učenice -40kg, Josip Francki-Novak – kadeti -70kg

Natjecatelje su na natjecanju vodili treneri Tihomir Grgić, Dejan Slukić i Mladen Vizinger.

Izvor: Nino Posavec