Košarka 30.01.2018. 07:33. Zadnja izmjena: 30.01.2018. 07:33.

Košarka

2. HRVATSKA LIGA-SJEVER: Košarkaši Međimurja slavili u Koprivnici

Koprivnica - Međimurje  71:85 (15:29, 22:26, 12:17, 22:13)

Međimurje: Pustić L. 20, Gašparić D. 2, Kranjčec M. 8, Horvat S. 9, Vojković M. 6, Juras S. 2, Drk I. 14, Kuzmić  D. 8, Rusak L.Ostoja D. 7, Kranjčec S. 9, Krajačić D.

Košarkaši Međimurja na gostovanje su otputovali bez trenera Marija Novaka kojeg je shrvala temperatura pa je momčad vodio Danijel Krajačić koji je nakon teške ozljede koljena počeo lagano trenirati, ali još nije spreman za povratak na teren. Međimurje je već u prvoj četvrtini napravilo veliku razliku od 14 poena prednosti, a domaćini nisu imali odgovora, posebno u obrani. Razlika je do poluvremena narasla na +18, a niti u trećem periodu nije bilo opuštanja kod košarkaša Međimurja koji su otišli na 23 koševa viška. Tek u posljednjih deset minuta došlo je do nešto lošije razine igre kada je na terenu bila druga petorka, ali nije bitnije utjecalo na rezultat.

Ostali rezultati 8. kola: Labrada - Radnik 90:73, Virovitica - Bjelovar 72:68, Podravac II - Ivančica 78:74.

Parovi 9. kola (3. veljače): Koprivnica - Labrada, Međimurje - Podravac II, Ivančica - Virovitica, Bjelovar - Radnik.