Košarka 11.05.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

KOŠARKA: Marciuš srušio Cibonu!

Za neke naše košarkaše sezona još nije gotova. Sandi Marciuš i Patrik Jambrović igraju Hrvatsku A-1 ligu za prvaka, a iznenađenje je priredio Sandijev Šibenik koji je prošle srijede nanio vodećoj Ciboni prvi poraz u prvenstvu.

Iako je Ligu za prvaka Marciuš počeo nešto lošije, pa se našao i na meti trenera koji je kritizirao njegovu igru, kako sezona ide kraju, Sandi je sve bolji. U pobjedu svojeg GKK Šibenik protiv Cibone rezultatom 71:61 i to nakon što su u posljednju četvrtinu ušli sa zaostatkom od pet poena razlike, Marciuš je ubacio 11 koševa uz šest skokova za nešto manje od 17 minuta provedenih na terenu.

Par dana poslije, Šibenik je gostovao na važnom i teškom terenu u Rijeci gdje se susreo protiv Jambrovića. Šibenik je pobijedio, Marciuš jeubacio 9 koševa uz 7 uhvaćenih skokova. Jambrović je igrao nešto manje od 16 minuta, a uhvatio je čak 8 skokova, a imao je i jednu asistenciju. Izostali su samo koševi.