Nogomet 04.04.2018. 06:37. Zadnja izmjena: 04.04.2018. 06:39.

18. kolo

4. LIGA ČAKOVEC / VARAŽDIN: Nepotpuno kolo zbog poplavljenih terena

Kiša koja je padala cijelu subotu u velikim količinama obilježila je 18. kolo te se od sedam predviđenih subotnjih utakmica igralo u Svetom Martinu na Muri, Donjem Kučanu i Čakovcu, dok su četiri utakmice odgođene.

SLOGA           2

NEDELIŠĆE   2

Čakovec - igralište Sloge. Gledatelja: oko 100. Sudac: Željko Turk (Zebanec). Strijelci: 1:0 Baksa (4, 11 m), 1:1 Martinović (8), 2:1 Zoka (81), 2:2 Slunjski (88, 11 m).

Sloga: Mihalković, Obadić, Kolar, Kosalec, Antonović, Fučko, Kovačić (54. Gyofi), Koprivec, Zoka, Caban, Baksa. Trener Tihomir Blažeka

Nedelišće: Kocijan, Vibovec, Pintarić (82. Levačić),Brlenić, Filipović, Martinović, Šimunić (83. Međimurec), Panić, Slunjski, Mesarić, Pomper. Trener Zvonimir Panić

Težak i blatnjav teren, kiša tijekom cijelog susreta, gotovo neregularni uvjeti za igru, na kraju takve igre je susret završen bez pobjednika. Domaći su rano došli u vodstvo, Baksa je već u 4. minuti realizirao opravdano suđeni kazneni udarac. Gosti su brzo iza toga, već u 8. minuti preko Martinovića poravnali rezultat koji se nije mijenjao do 81. minute, iako je bilo prilika. U 81. minuti Zoka je postigao vodeći pogodak za domaće koji su od 65. minute imali igrača više jer je pocrvenio Panić (koji se vodi i kao trener Nedelišća?!). U samoj završnici susreta nepotrebna greška domaće obrane i opravdano suđeni kazneni udarac kojeg je Slunjski iskoristio i svakoj momčadi na kraju po bod iako su domaći bili bliže osvajanju 3 boda. (JF)

POLET            3

NEDELJANEC           0

Sv. Martin na Muri - igralište Poleta. Gledatelja 150. Sudac Pavlić. Strijelci: 1:0 Medved (44, 11m) 2:0 Turk (80), 3:0 Goričanec (90).

Polet: Jambres, Sakač, Hozjan, Felrin (63. Karlovčec), Horvat, Medved (82. Vršić), Cvetković, Mlinarić (78. Tomšić), Herceg, Čurin (61. Goričanec), Turk. Trener Stevica Žganec

Utakmica Poleta i Nedeljanca odigrana je po teškom i vodom natopljenom terenom dok je završila zasluženom pobjedom domaćina. Medved je iz kaznenog udarca u 44. minuti doveo domaćina u vodstvo da bi u samoj završnici utakmice Turk u 80. te u sudačkoj nadoknadi Goričanec postigli pogotke za konačnih 3:0. (ZP)

BEDNJA         0

PUŠĆINE       0

Beletinec - igralište Kod mosta. Gledatelja 200. Sudac: Žganec.

Pušćine: Kolar, Papec, Bosilj, Rob. Punčec, Kocijan, Ren. Punčec, Dovečer, Levanić, Požgaj, Pintarić (69. Petrić), Božić (73. Cirkvenčić). Trener Boris Đorđević

Nakon dvije uzastopne pobjede nogometaši Pušćina osvojili su vrijedan bod u Beletincu u utakmici sa kvalitetnom i neugodnom Bednjom. Imali su i nekoliko odličnih prilika za pobjedu. (ZP)

Odgođene utakmice: Rudar - Mladost Komet, Sloboda - Podravina; preostali rezultat: Zelengaj - Jalžabet 1:4; Plitvica - Međimurec, Novi Marof - Dinamo (D) igrano jučer (2.4.).

PAROVI 19. KOLA (16:30): subota: Nedelišće - Novi Marof, Mladost Komet - Zelengaj, Podravina - Rudar; nedjelja: Pušćine - Sloga, Jalžabet - Bednja, Međimurec - Sloboda, Plitvica - Polet, Dinamo - Nedeljanec.