Nogomet 25.04.2016. 12:02. Zadnja izmjena: 25.04.2016. 12:57.

Nogometašice Katarine Zrinski pobijedile Omblu, Trnava slavila u Slavonskom Brodu

VIKTORIJA 0:3 TRNAVA

Slavonski brod-Igralište Jelas. Gledatelja 50. Sudac Maksimčuk
Strijelci: 0:1 Cicijelj (20), 0:3 Cicijelj (50), 0:3 L. Požgaj (56)
TRNAVA: Sipina, Klarić, Herman (od 68. Markan), Cicijelj, Grabar (od 80. Obadić), Korpar, Bijelić, Bregar, Trstenjak, Nagy, Požgaj Trener: Nikola Markan.

Odlične vijesti stigle su iz Slavonskog broda gdje su nogometašice Trnave pobijedile Viktoriju 3:0. Pogotke su postigle Cicijelj u 20. te u 50. minuti dok je treći postigla L. Požgaj. (zp)

KATARINA ZRINSKI – OMBLA 2:1

Mihovljan– Igralište Slobode. Gledatelja: 50. Sutkinja: Kristina Veljačić (Čurlovac). Strijelci: 1:0 Vugrinec (13), 1:1 Poč (23), 2:1 Krog (26-11 m).
KATARINA ZRINSKI: Šoltić, Mikolaj, Vugrinec (80.Kelemen), Krog, Zadravec, Sirotković (86.Kolarić), Horvat, Đula, Brežni, Vurušić, Kovačić. Trener: Mladen Kuček.

Važna pobjeda Čakovčanki koje su ovaj puta igrale vrlo dobro, borbeno i angažirano svih 90 minuta koje su se pridržavale i svih dobrih taktičkih zamisli. Sve je oko zasluženog pobjednika riješeno u prvih 45 minuta, u drugom poluvremenu i dalje inicijativa domaćih, šteta da nije rezultirala uvjerljivijom pobjedom i rezultatom. Za što je bilo nekoliko prilika. Gošće su u Čakovec doputovale sa svega 10 igračica i time su i one Čakovčankama „pomogle“ zabilježiti važan uspjeh.

Prvenstvo se prekida zbog polufinalnih KUP susreta. Jedan od njih će se odigrati i u Čakovcu-Mihovljanu, nogometašice Katarine Zrinski ugošćuju ekipu Splita. Jedino se još ne zna točan dan u nastupajućem vikendu-subota ili nedjelja.  (jf)

Izvor: Freiler i Premuš