Nogomet 17.03.2016. 08:37. Zadnja izmjena: 17.03.2016. 08:51.

Prva liga nogometašica

Šoltić skinula "zicer", Čakovčanke zabilježile važnu i zasluženu pobjedu

KATARINA ZRINSKI – DINAMO 2:1 (0:1)

MIHOVLJAN – Igralište Slobode. Gledatelja: 50. Sutkinja: Ivana Martinčić (Koprivnica). Strijelci: 0:1 Pomper /31/, 1:1 Krog /47/, 2:1 Vugrinec /87/.

KATARINA ZRINSKI: Šoltić, Martinjak, Cerovec /4.Molnar, 52. Perčić/, Kušteljega, Vugrinec, Krog, Kovačić, Zadravec, Sirotković /89. Vurušić/, Đula, Brežni. Trener: Mladen Kuček

U odgođenoj utakmici 1. prvenstvenog kola važna i na kraju zaslužena pobjeda Čakovčanki. Nakon što su gošće imale više inicijative i vodstvo od 31. minute, domaće su u drugom poluvremenu zaigrale bolje i konkretnije pa je već u 47. minuti Krog postigla izjednačujući pogodak, a iza toga nisu realizirale tri velike prilike osigurati pobjedu.

Iza toga veliku priliku za gošće nije iskoristila Matijević, Šoltić joj je „skinula“ zicer, pa je u finišu susreta efektnu solo akciju završila Vugrinec i postigla pobjedonosni pogodak.

ŽNK Katarina Zrinski sada ima šestu poziciju na tablici. U subotu, 19. ožujka u 12. kolu u 15:30 sati u Mihovljanu dočekuju Agram, a ŽNK Trnava Goričan gostuje kod Pregrade.