Košarka 13.01.2016. 08:38. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:30.

Košarka: C-1 liga

Pobjede Čakovec Globetke i Donjeg Kraljevca

Počeo je drugi dio C-1 lige, a odigrana su samo tri susreta. Petrijanec je u Zagorskom ogledu bio uvjerljiv protiv Vinice s 79:54, a u preostala dva susreta igrali su Međimurski klubovi. Prvaci, Čakovec Globetka, bili su uvjerljivi protiv Rudara iz Murskog Središća. Susret je u prvom poluvremenu bio vrlo izjednačen, domaćini su imali četiri poena prednosti, a susret su riješili odličnom trećom četvrtinom koju su dobili s 30:14. Donji Kraljevec preokrenuo je vodstvo Dubravčana u posljednjoj četvrtini i na kraju slavio s 62:54 te se izjednačio po broju pobjeda s košarkašima Rudara.

Čakovec Globetka-Rudar 95:76 (24:18, 15:17, 30:14, 26:27)

Čakovec Globetka: Radek 4, Franjić, Golubić A. 23, Levačić 12, Ostoja 8, Zaspan 15, Vurušić 17, Marković 9, Capek 3, Golubić N. 4.

Rudar: Brodar 2, Vojković 21, Dodlek 15, Radiković 14, Dobranić, Rošić-Novak 6, Vinko-Novak 12, Levačić 6.

Donji Kraljevec-Dubravčan 62:54 (20:15, 6:16, 10:8, 26:15)

Donji Kraljevec: Švenda G. Pongrac, Švenda T. 10, Glavina 3, Sinković-Gašparić 2, Ivanović J. 9, Branilović, Ivanović D. 32, Belovari, Srpak, Štefan J. Štefan D. 1.

Dubravčan: Klipić Ka.18, Klipić Kr. 1, Raić 15, Igrec 2, Hanić, Matotek, Matulin 5, Ribić 13.