Nogomet 12.09.2016. 09:28. Zadnja izmjena: 12.09.2016. 09:47.

Pušćine - Međimurec 1:5

Rezultati šesnaestine Kupa Međimurskog nogometnog saveza

PUŠĆINE – Igralište Pušćina. Gledatelja: 300. Sudac. Damir Klarić (Turčišće). Strijelci: 0:1 Kregar (3), 0:2 Kregar (30), 1:2 Roginić (36), 1:3 S. Treska (50), 1:4 Piškor (56), 1:5 Kregar (59).

PUŠĆINE: Kolar, Mesec, Bosilj, Ro. Punčec (66. Ignjić), Mikulec, Levanić, Roginić, Re. Punčec (61. Špicar), Županić (69.Horvat), Vrček (66. Dovečer), Celinger (52. Kocijan). Trener: Dejan Car.

MEĐIMUREC. Črnko, Conjar, Balić, Vabec, Katalenić, Hrustek, Piškor (79. Novak), Kregar (85. Cimerman), S,. Treska (64. Medved), D. Treska, Šrajbek. Trener: Rado Mlakar.

Domaći se sigurno nisu nadali tako uvjerljivom porazu. Imali su prilike za povoljniji ishod u prvom poluvremenu kod vodstva gostiju 1:0 i 2:1, čim je utakmica odmicala gosti su sve više dominirali, postigli u drugom poluvremenu još tri pogotka i zasluženo na kraju slavili.

Ostali rezultati 1/16 finala: Budućnost (P) – BSK 1:2, Borac (DH) – Nedelišće 2:5, Spartak – Hodošan 2:1, ČSK - Šenkovec 3:1, Sokol – Plavi 8:2, Jedinstvo (NSD) – Mladost (P) 0:2, Mladost (D) – Mladost (I) 3.0, Graničar (K) – Centrometal 1:5, Borac (T) – Sloga (Č) 1:3, Zasadbreg 77 – Trnava 1:5, Mura – Sloboda (S) 0:6, Galeb – Polet (P) 0:2, Polet (SMNM) – Dinamo (P) 0:3, Croatia – Omladinac (NSR) 2:2 - 3:5 (11 m), utakmica Rudar – Međimurje igra se 14. rujna.

Parovi 1/8 finala: BSK – Nedelišće, Spartak – ČSK, Sokol – Mladost (P), Mladost (D) – Međimurec, Centrometal – Sloga (Č), Trnava – Sloboda (S), Polet (P) – Dinamo (P), Omladinac (NSR) - pobjednik susreta Rudar - Međimurje.