Nogomet 31.10.2016. 08:26. Zadnja izmjena: 31.10.2016. 08:35.

1.HNL (Ž) 6. KOLO

ŽNK Trnava pobijedile Viktoriju, ŽNK Katarina Zrinski poražene od Splita

KATARINA ZRINSKI – SPLIT 1:2 (O:1)

MIHOVLJAN – Igralište Slobode. Gledatelja: 0ko 100. Sudac: Marko Đurđek (Turčišće). Strijelci:0:1 Lubina (45), 0:2 Lubina (67), 1:2 Krog (78-11 m).

KATARINA ZRINSKI: Šoltić, Kušteljega, Brežni (60. Vurušić), Đula, Kovačić, Zadravec (89. Vuković), Horvat, Kelemen, (74. Vugrinec), Krog, Prežigalo, Ščukanec/Hopinski (82. Mikolaj). Trener: Mladen Kuček

Zaslužena pobjeda Splićanki koje su imale ujednačeniji sastav i koje su na kraju uspjele iskontrolirati pozitivan rezultat za tri boda. Domaće su prekasno „krenule“, a i prije su imale u nekoliko navrata prilike za povoljniji konačni ishod. Na prilikama je međutim ostalo,unatoč poraza nisu igrale loše. Splićanke kod kojih su se „istakli“ trener Brkić i vratarka Vrdoljak ružnim ponašanjem prema sucu, u ovom su momentu bolji sastav, položaj na tablici to potvrđuje. (J. Freiler)

TRNAVA - VIKTORIJA  2:1

Goričan Igralište Gaj. Gledatelja 60. Sudac: Martinčić. Strijelci: 1:0 Cicijelj (18), 2:0 Korpar (42), 2:1 Balić (56).

Trnava: Sipina Halper, Herman, Bregar, Klarić, Cicijelj, Videc, Korpar (od 90. Horvat), Bijelić, Mati (od 87. Obadić), Nagy, Vrančić.

Teška, ali potpuno zaslužena pobjeda nogometašica Trnave nad čvrstom ekipom Viktorije. Cicijelj je dovela domaćina u vodstvo u 18. minuti dok je Korpar povisila rezultat na 2:0. Gošće uspijevaju u 56. minuti smanjiti rezultat preko Balić ali do kraja rezultat se nije promijenio utakmica završava slavljem domaćih nogometašica. (Z. Premuš)